Dovolujeme si vás pozvat na vzácný den, 11. října, kdy chceme naší přírodní zahradě a dvoru poděkovat za přízeň od jara do podzimu, za její plody, laskavost a vlídnost, že jsme zde mohli strávit krásný čas pospolu a zároveň zde čerpat sílu a energii každý sám pro sebe, že jsme zde mohli zažít spousty legrace, tvořivých chvilek i práce a setkávat se zde s dobrovolníky Domova.

Od jara do podzimu jsme se zde setkávali s dětmi z mateřských školek, škol, příměstských táborů, pořádali jsme zde tvořivé workshopy i edukační programy a nejednou jsme zde vítali hosty z blízkého regionu i dalekých končin Čech i Moravy, kteří zde navštívili jak Památník Petra Chelčického, komunitní centrum či sociální služby Chelčického Domova.

Spolek Přátelé Chelčického domova sv. Linharta si pro všechny příznivce Domova i přírodní zahrady připravil na středeční den 11. října od 16 hodin tvořivá stanoviště se zazimováním zahrady, výrobu dekorací z podzimních vřesů a dýní, nebudou chybět ani podzimní pečené dobroty s ochutnávkou čatní.

Srdečně všechny zveme.

Za Chelčický domov sv. Linharta, Klára Kavanová Mušková,
za Sdružení Přátel Chelčického domova sv. Linharta, Markéta Cinádrová