1/7

Českobudějovicko

close Velikonoční trhy v Riegrova 51 info Zdroj: Jan Michl zoom_in Velikonoční trhy v Riegrova 51

Velikonoční jarmark v Riegrovce
Kdy: v sobotu 1. dubna, 9 až 16 hodin
Kde: Riegrova 51 České Budějovice
Proč přijít: Přijďte si užít jarní atmosféru a lokální produkty. Těšit se můžete i na představení pro děti, ohrádku se zvířaty, farmářský trh a opékání špekáčů na dvoře.

Jarní trhy
Kdy: od čtvrtka 30. do soboty 1. dubna, 9 - 18 hodin
Kde: náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice
Proč přijít: Na trzích se představí prodejci tradičních českých výrobků a desítky řemeslníků s originálním zbožím. Ke koupi budou tradiční velikonoční speciality, koláčky, domácí marmelády a trdelníky, ale i víno a medovina. Hrát bude ve čtvrtek od 15 do 17 h Liba a spol., v pátek od 15 do 17 h Country Rebels, v sobotu od 10 do 12 h je pohádka o Sněhurce a od 14 do 16 h hraje Šumavská 8.

Z kamínku drahokam
Kdy: pátek 31. března od 18 hodin
Kde: Městská galerie Týn nad Vltavou
Proč přijít: Dernisáž výstavy malířky Šárky Růžičkové Zadákové spojená s komentovanou prohlídkou. Hudební doprovod obstarají žáci ZUŠ Karla Komzáka. Expozice trvá do 9. dubna.

Muzikantský bál
Kdy: v pátek 31. března od 19.30 hodin
Kde: DK Metropol České Budějovice
Proč přijít: Tradiční vrchol plesové sezóny - a v novém! Pravá bígbítová párty. Dvě scény, sedm kapel a víc než padesát muzikantů zahrají největší big beatové hity 70. a 80. let. Přijďte protancovat střevíce, stejně už je letos potřebovat nebudete. O zábavu se postarají The Sinners, The Fellows, Good Times Big Band, Bandy Band, Kaplan´s Friends Blues Band, Koloband a Synové Velké Opalice Band. Pivní bar U sličnejch dam bude točit Postřižinskou 11 za 35 ká. Večerem provede Luboš Voráček.

loading
arrow_left Předchozí
1/7
Další arrow_right