Den otevřených dveří na Střední rybářské škole 
KDY: Sobota 25. ledna od 9 do 14 hodin
KDE: Střední rybářská škola a VOŠ VHE Vodňany
ZA KOLIK: Vstup zdarma

Den otevřených dveří přináší šanci nejen prohlédnout si školu a získat informace o studiu. Připravené jsou také prohlídky akvárií a rybářského muzea, soutěž pro malé rybáře, ukázky vybavení odborných učeben a laboratoří, prodej odborné literatury a propagačních předmětů.

Vodňanská liga sálové kopané
KDY: Neděle 26. ledna od 12 do 17 hodin
KDE: Víceúčelová hala Vodňany
ZA KOLIK: Vstupné je zdarma

10. kolo
12h 6. po zákl. části - 10. po zákl. části
13h 5. po zákl. části - 7. po zákl. části
14h 9. po zákl. části - 8. po zákl. části
15h 2. po zákl. části - 3. po zákl. části (Semifinále B)
16h 1. po zákl. části - 4. po zákl. části (Semifinále A)

Za kamarády z televize 
KDY: Sobota 25. ledna od 15.30 hodin
KDE: Kino Oko Strakonice
ZA KOLIK: 40 Kč

Pásmo večerníčků pro nejmenší. Jak Rákosníček odhalil velkou podvodní loupež, Jak Křemílek a Vochomůrka honili basu, Říkání o víle Amálce – Víla Amálka a ježek, O Makové panence a medvídku Matějovi, Jak Rumcajs vyspravil císařskou silnici, Divoké sny Maxipsa Fíka – O požárnících, O klukovi z plakátu – Pěstujte vodní sporty, Káťa a Škubánek – Démantový obojek, Maxipes Fík – Objevitel.

Příliš osobní známost 
KDY: Sobota 25. a neděle 26. ledna od 20 hodin
KDE: Kino Oko Strakonice
ZA KOLIK: 130 Kč

Natálie je svobodná třicátnice. Je šťastná, má dobrou kariéru a dlouholetou nejlepší kamarádku Simonu, které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona je čerstvě po rozvodu a snaží se vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci. Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem, pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potkává okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchýně Evy, která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky, je jejich společné soužití téměř idylické. Do jejich životů však zasáhne nečekaná krize. Markova firma zkrachuje a zůstanou mu jen dluhy. Marek začíná hledat útěchu v alkoholu a jeho zoufalství se mění ve zlobu…