Autokemp navštívil zloděj

V noci ze čtvrtka na pátek kdosi násilně vnikl přes kovovou mříž a okenici do stánku s občerstvením v autokempu ve Strakonicích. Odcizil 4000 korun, 40 krabiček dvou druhů cigaret české výroby asi za 1000 korun a 20 čokoládových tyčinek v přibližné hodnotě 600 korun. Celková škoda přesahuje 6500 korun.

Nákladnívůz přišel o rám

Někdy z pátku do sobotního dopoledne kdosi u zaparkovaného nákladního vozidla Pajero Mitsubishi V 80 v ulici Spojařů ve Strakonicích odmontoval a odcizil přední ochranný rám. Svým jednáním neznámý pachatel způsobil škodu soukromé obchodní společnosti se sídlem ve Strakonicích v přibližné výši 35 000 korun.

Motorka zmizela pod rouškou noci

Vobci Osek řádil zloděj o víkendu. V noci na neděli vnikl dosud neznámý pachatel do plechové garáže u místní bytovky, ze které následně odcizil motocykl minicros, bez registrační značky. Majiteli krádeží motocyklu vnikla škoda ve výši 2600 korun,“ uvedla mluvčí strakonické policie Jaromíra Nováková.

Z auta si vzal 250 litrů nafty

Policisté z místního oddělení v Radomyšil pátrají po neznámém pachateli, který v době od 12. do 14. října odčerpal 250 litrů motorové nafty z nádrže nákladního vozidla zaparkovaného u domu v obci Osek. „Způsobená škoda se vyšplhala do výše 8200 korun,“ řekla tisková policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Zloděj si vzal video a televizor

Televizor a video odcizil neznámý zloděj v noci na 13. října z chaty u Pilského mlýna na Blatensku. Vykopl vstupní dveře a vnikl do chaty, způsobil škodu ve výši 15 000 korun. Nezvanou návštěvu měli i majitelé sousední chalupy. Z té se však nic neztratilo. Škodu na rozbitém okně majitelka odhadla na 2500 korun.

S penězi vzal také občanku okradené

Neznámý pachatel 7. října dopoledne vnikl nezjištěným způsobem do v ulici Petra Chelčického ve Vodňanech do obývacího pokoje domu. Odcizil hootovost 20 000 korun, sadu kuchyňských nožů, vkladní knížku České spořitelny a občanský průkaz poškozené. Po pachateli pátrají vodňanští policisté.

Po felicii není ani stopy

Zcela beze stop zmizel v noci na pondělí 15. října osobní automobil zn. Škoda Felicia s registrační značkou 1C5 4052. Vůz stál zaparkovaný ve Strakonicích na parkovišti v ulici Stavbařů mezi domy čp. 210 a 211. „ Škoda je vyčíslena na 85 000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Ze superba zmizela navigace garvin

V pondělí oznámil majitel vozu Škoda SuperB, že do jeho vozu, zaparkovaného V Podzámčí v Blatné, se přes noc na 15. října vloupal zloděj. Rozbil levé přední boční okno a z přístrojové desky odcizil el. navigaci zn. Garvin. Způsobená škoda se odhaduje na 10 500 korun. Po pachateli pátrají blatenští policisté.