Škodu za 13 300 korun způsobil dosud neznámý pachatel, který se odpoledne 16. června vloupal do nákladního vozidla Ford Transit Connect zaparkovaného na odstavném parkovišti v ulici 5. května ve Strakonicích. Nezjištěným způsobem rozbil boční okénko u spolujezdce, vnikl do vozidla, ze kterého následně odcizil firemní tašku s dokumenty, formuláři, firemním razítkem, platební kartou. Na místě nezůstala ani pánská peněženka s doklady, finanční hotovostí, platební kartou, kartičkou OZP, čipovou kartou a účtenkami.

Další pachatel12. června odpoledne ve Štěkni u vozu Škoda Octavia rozbil pravé přední okno a následně odcizil autorádio s CD přehrávačem, mobilní telefon, peněženku s doklady, OTP a kreditní kartu. Způsobená škoda byla vyčíslena na 19 000 korun.

V době od 25. května do 10. června se neznámý pachatel vloupal dovozidla BMW 318 zaparkovaného v ulici Stavbařů ve Strakonicích. Nezjištěným způsobem otevřel vůza odcizil autorádio s CD přehrávačem, dva reproduktory, 10CD disků, technický průkaz a OTP. Celková škoda je 3700 korun.