Extraliga juniorky

Strakonice - Sparta Praha 54:69 (24:39). Body Strakonic: Petelová 15, Pešková 14, Kotrcová 10, Půroková 6, Žáčková 4, Davidová a Pavlíčková 2, Čížková 1. Doskoky: Pešková 7, Petelová 6. Naprosto vyrovnaný druhý poločas byl až překvapením.

Strakonice - USK Praha 56:75 (26:41). Davidová 16, Kotrchová 10 , Pešková a Petelová 9, Žáčková 5, Půroková 4, Pavlíčková 2, Čížková 1. Doskoky: Pešková 7, Žáčková 6. Podobně jako proti Spartě po prohrané první půli se domácímu týmu podařilo sehrát s prvním týmem naprosto vyrovnaný druhý poločas. Klíčem byly body Davidové, která byla využita jako podkošová hráčka.

Strakonice - KP Brno 54:81 (33:39). Žáčková 14, Pešková 10, Petelová 9, Davidová 7,Malířská 5, Kotrchová 4, Pavlíčková 3, Půroková a Čížková 1. Doskoky: Davidová 8. Výšková a střelecká převaha byla na straně hostů, to rozhodlo o posledním zápase extraligy . Tentokrát měl zápas zcela opačný průběh. Po poměrně vyrovnané první půli nastal ve druhé propad. I když děvčata bojovala s maximálním úsilím, nic se nedařilo.

Tabulka soutěže je ZDE

Liga starší žačky

Slovanka - Strakonice 27:64 (9:39). Karolová a Petelová 14, Grossová a Sharkan 9, Mlnaříková 8, Zemanová a Holínová 3, Mrázová a Hátlová 2. Velmi důležitá výhra dává naději na postup na přebor ČR.

Tygři Praha - Strakonice 62:59 (23:31). Karolová 11, Grossová 10, Scharkan 9, Zemanová 8, Hátlová a Mlnaříková 6, Petelová 5, Holínová 3, Mrázová 2. Po vyhrané první půli přišla nešťastná prohra. Tým nebyl kompletní.

NR minižačky U13

Benešov - Strakonice 42:26. Pardubice - Strakonice 78:17. Seidlová 12, Kopecká 11, J. Kratochvílová 6, M. Kratochvílová 4, Mašková 3 Bálková a Gornická 2, Křivancová a Kovaříková 1. Velmi náročné a potřebné zápasy pro hostující tým. Bojoval statečně proti daleko zkušenějším soupeřům, chválila dívky trenérka Kotrchová.

OP minidívky U11

Strakonice A - Písek 33:56 (13:26). Strakonice A - Č. Budějovice 33:40 (14:19). S. Zelenková 13, Viererová 11, Bálková 7, Glazunová 6, Jeništová 5 Zemanová , A. Kazbundová, Srbová a Šefčíková 4, Tran , G. Kazbundová ,Šlapáková a L Zelenková 2

Č. Budějovice - Strakonice B 50:27 (34:12) a 53:20 (32:3). Kučerová 17, Vadlejchová Ema a Anna 12, Tomanová a Novotná 2, Dubová 1. Některé začínající dívky hrály své první utkání. Po nesmělém začátku našly v sobě odvahu a bojovaly tak ,že si vysloužily pochvalu od trenérky R. Drnkové. Tu navíc potěšily zlepšené výkony Tomanové,Vadlejchové a Kučerové.

Písek - Strakonice B 37:15 (25:5) a 36:2 (20:2).

NR junioři

Strakonice - Klatovy 57:100 (30:45). Vondřička 15, Chod a Kašpar 12, Skalický 8, Pikl 5. Adam a Důchodní 2, Beran 1. Vysoká prohra je výsledkem neodpovědné obrany, kde dominoval pomalý návrat do obrany a nedůrazné doskakování. Daných 57 bodů při dobré obraně by mohlo stačit na výhru. Navíc počet daných bodů ovlivnilo zranění Choda.

OP žáci U14

Č. Budějovice - Strakonice 114:69 (72:27). Mirvald 22, Veselka 17, Vostál 11, Tran 5, J. Zelinka a Pikl 4. M. Zelinka a Kotrch 3. O vysoké prohře rozhodla nedostatečná a nekolektivní obrana.

OP minihoši U13

Strakonice - Č. Budějovice 43:61 (27:26) a 41:66 (26:30). Kotrch a Veselka 15, Tran 14, J. Zelinka 10 , D. Pikl 7, Hejtmánek 6, Láník a Šefránek 4, Vojta 3, Soukup, Svach a M. Zelinka 2. Po vyrovnaných prvních poločasech se projevila převaha hostů.

Bechyně - Strakonice 25:91 (13:47). Tábor - Strakonice 29:74 (9:39). J. Zelinka 32, D. Pikl 29, Veselka 28, Tran 24, Svach 18, Kotrch 13, M. Zelinka 8, Vojta 5, Staněk a Šefránek 4. Hostující hoši si zastříleli proti začínajícím týmům.

OP minihoši U11

Tábor - Strakonice 51:35. Č. Budějovice - Strakonice 59:8. Rothbauer 12, Z. Šilhan 11, Grauer a Staněk 6. Pecha 4 , Lukáš a D. Šilhan 2.

Autor: Miroslav Vondřička