Extraliga juniorky

Hradec Králové – Strakonice 90:45 (53:24). Body Strakonic: Pešková 15, Žáčková 8, Kotrcová 7, Malířská 6, Půroková 5, Pavlíčková a Čížková 2. Doskoky: Pešková 10, Žáčková 8.
Trutnov – Strakonice 74:65 (40:39). Pešková 22, Půroková 14, Žáčková 11, Čížková 8. Pavlíčková 6, Kotrcová 4. Doskoky: Pešková a Žáčková 11.
Pochvalu zaslouží Pešková a Žáčková za body a doskoky. Celý tým pak za snahu a vydařený první poločas v Trutnově.

Aktuální tabulka je ZDE

Extraliga starší žačky

Strakonice – Litoměřice 89:46 (50:22). Sharkan 21, Karolová 19, Kotrčová 13, Zemanová 9, Grossová 8, Mlnaříková 7, Hátlová a Polenová 4, Holínová 2.
Od začátku zápasu se hrálo pod domácí taktovkou. Potěšením je, že se zapojilo devět střelců.
Strakonice – Sadská 52:53 (40:31). Kotrčová 17, Karolová 13, Polenová a Sharkan 10, Grossová 2.
Velmi agresivní utkání s množstvím chyb. Doslova nelítostný boj o každý míč. Nelehce vybojované vedení v první půli domácí ve druhé půli ztratili, když zcela střelecky propadli. Podíl měla tvrdá hra a také neúspěšné trestné hody . Domácí si připsali nešťastnou i náhodnou prohru košem hostů 20 vteřin před koncem zápasu.
Přes prohru je stále naděje na postup na přebor ČR.

Extraliga mladší žačky

Strakonice – Plzeň 81:54 (40:27). Hátlová 17, Petelová 11, Gábiková 10, Holínová 9, Zemanová 8, Mrázová, Čapková a Kopecká 4, J. Kratochvílová a Seidlová 2.
Domácí měli stálou převahu, ale hosté díky své až mimořádné rychlosti statečně vzdorovali. Vysoký rozdíl v konečném skóre přišel až v poslední části. Domácí byli kolektivnější a to byl klič k výhře.

OP mini U 13

Tábor h – Strakonice d 56:31 (26:11)
Tábor h – Strakonice d 38:25 (22:14)
Body celkem: Kopecká 13, Seidlová 12, Bartáčková 6, Kratochvílová 3, Grecová, Křivancová, Bláhovcová, Zlochová, Mašková 2.
I když strakonický tým nebyl v nejsilnější sestavě, do utkání s klukama vstoupil s obrovskou bojovností. Tím si dokázal vytvořit řadu střeleckých šancí, které však neproměňoval a to rozhodlo o výsledcích. Domácí měli také, díky přirozené síle, převahu v doskakování.

Autor: Miroslav Vondřička