Inzertní auto-moto TipCars.com je na trhu s ojetými vozy už od roku 1998. Za těch 25 let se v jeho nabídce objevila většina modelů vozidel, které jsou k vidění na českých silnicích.

„Jak ale lze vidět i z dnešní nabídky, dokážeme nabídnout kromě klasických ojetých osobních vozů, motorek, užitkových či nákladních vozidel také kousky, které vás povozí na moři i sněhu. Sehnat se dají lodě, vodní či sněžný skútr nebo si u nás můžete koupit i takovou specialitu, jakou je stojan na pohonné hmoty,“ říká Marek Knieža, ředitel inzertního auto-moto webu TipCars.com.

Tip 1: Vodní skútr Kawasaki 900 ZXi

Vodní skútr Kawasaki 900 ZXi.Vodní skútr Kawasaki 900 ZXi.Zdroj: se svolením Auto Petr Kloubek

Náš první tip je na vodní skútr Kawasaki, který byl vyroben v roce 1996 a má benzinový motor o objemu 900 ccm. Pořídit si ho můžete za 30 000 Kč a pak už si můžete užívat vyjížďky po vodní hladině.

Tip 2: Plavidlo Troll 20

Plavidlo Troll 20.Plavidlo Troll 20.Zdroj: se svolením Bazar stavebních strojů Václav Matoušek

Náš druhý tip je na loď Troll 20 z roku 1980, která stojí 90 000 Kč. Plavidlo má motor Volvo Penta s výkonem 7,5 kW, motor je ale vadný a potřebuje opravit. Délka lodě je 6,2 m, šířka 2,3 m a ponor 0,7m.

Škoda Octavia Scout.
V bazarech roste zájem o novější ojetiny značek Škoda, Kia nebo Hyundai

 

Tip 3: Zahradní traktor Husqvarna

Zahradní traktor Husqvarna.Zahradní traktor Husqvarna.Zdroj: se svolením Bazar Roudnice

Máte velkou zahradu a hodil by se vám na údržbu trávníku malý zahradní traktor? Pak vám může přijít vhod náš další tip na traktorovou sekačku Husqvarna, která se prodává za 30 250 Kč.

 

Tip 4: Motokolo Sagita

Motokolo Sagita.Motokolo Sagita.Zdroj: se svolením B + S Jičín

Hitem posledních let jsou elektrokola, kterých hlavně teď v létě potkáte na horách a na cyklostezkách velké množství. Když ale chcete při jízdě na kole využít pomoc motoru a zároveň nejste fanoušci baterek a nabíjení ze zásuvek, může vás zaujmout motokolo Sagita s bezinovým motorem o objemu 49 ccm. Prodává se za 5 000 Kč.

Škoda Superb Combi iV 1,4 TSI SportLine.
Superb či Enyaq do zásuvky? V bazarech jsou i hybridy a elektroauta značky Škoda

Tip 5: Stojany na pohonné hmoty

Stojany na pohonné hmoty.Stojany na pohonné hmoty.Zdroj: se svolením Autorent

Už vás nebaví, že se na čerpacích stanicích mění ceny benzinu a nafty jako na houpačce? Postavte si vlastní benzinku. Koupit totiž lze i stojany na čerpání pohonných hmot, které jsou z roku 2001 a stojí 18 000 Kč. V nabídce je stojan na natural i stojan na naftu.

Proč je výhodné hledat auto na webu TipCars.com?

  • Výhodou je samotný systém vyhledávání, který je postaven tak, ať je co nejvíce komfortní pro každého uživatele.
  • „Sledovali jsme, co lidé na našich stránkách nejvíce zadávají a hledají, a tyto jejich nejčastější požadavky jsme jim nabídli ve zjednodušené předvolbě. Víme, že se hlavně hledá značka, model, cena do určité výše, rok výroby, motor či převodovka. Méně už dneska lidé řeší stav kilometrů, protože v tomto údaji se dříve v inzerátech dost lhalo,“ vysvětluje ředitel TipCars.com Marek Knieža.
  • Inzertní auto-moto web TipCars.com umí každému najít auto i podle dalších detailů a přání, třeba s vyhřívanými sedadly, s automatickou převodovkou nebo s tažným zařízením. Můžete si vybrat i více aut a pak je navzájem srovnávat na takzvaném „parkovišti“. A pokud zrovna nenajdete vůz podle vašich představ, založíte si na webu „hlídacího psa“, který za vás pohlídá nové inzeráty a upozorní vás na ně.
  • Podrobnější informace k mnoha modelům starších aut i jejich hodnocení odborníkem můžete najít i ve speciální rubrice Poradna TipCars, kterou najdete ZDE.
Ford Tourneo Connect 1,6 TDCi.
Auta pro řemeslníky: v bazarech je velká nabídka malých i větších dodávek
Dacia Duster 1,2 TCe 4x4.
Dacia Duster: praktické rodinné SUV, které najdete v bazarech za příznivé ceny

TipCars.com patří do skupiny Vltava Labe Media, která vydává i regionální Deník.