VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem

Strakonicko - Pozvánka od 8. do 10. dubna.

8.4.2011
SDÍLEJ:

Strakoničtí fotbalisté hostí 1. FK Příbram B už v sobotu v 16.30. Na snímku je gólman Jaroslav Rojík.Foto: Jan Škrle

PÁTEK

BASKETBAL – extraliga starších dorostenek, skupina o 9.–12. místo: BK Strakonice – Sokol Nusle (18.15).

KUŽELKY – krajský přebor II: Fezko Strakonice C – Lomnice (19).

SOBOTA

FOTBAL – divize: Strakonice – 1. FK Příbram B (hř. Křemelka), I. A třída: Vodňany – Čimelice, Katovice – Protivín, I. B třída: Poříčí – Vlachovo Březí, Bělčice – Vitějovice, okresní přebor: Chelčice – Sedlice B, Dražejov – Lom, Malenice – Blatná B, Bavorov – Střelské Hoštice, Štěkeň – Volyně, III. třída: Champions – Doubravice (10, hř. Katovice), Čestice – Kladruby, IV. třída: Cehnice B – Číčenice, Lnáře B – Mnichov, Nišovice – Drahonice, krajský přebor dorostu: Blatná – Lokomotiva České Budějovice (10).

HÁZENÁ – II. liga mužů: Strakonice – SK Praha 4 (18), I. liga mladších dorostenců: Strakonice – Dukla Praha (16.15).

HOKEJBAL – MČR mladších žáků: Blatná – ŠD Písek (9, 11.30).

STOLNÍ TENIS – II. liga, semifinále: ČZ Strakonice – Litoměřice (15).

NEDĚLE

BASKETBAL – extraliga starších dorostenek, skupina o 9.–12. místo: BK Strakonice – BA Sparta (11), extraliga mladších dorostenek, play off: BK Strakonice – Basket Slovanka (17.30).

FOTBAL – I. A třída: Strakonice B – Olešník (hř. Křemelka), Blatná – Osek, okresní přebor: Cehnice – Osek B, Katovice B – Lnáře, III. třída: Hoslovice – Radošovice, Balvani – Pracejovice (hř. Sídliště), Štěkeň B – Pražák, Libějovice – Civa Trans Rovná, IV. třída: Sousedovice B – Volyně B, Předslavice – Chelčice B (10), I. A třída dorostu: Bavorov – Vlachovo Březí (10.30), Katovice – Vacov (13.30), Bělčice – Sedlice (14), I. A třída žáků: Střelské Hoštice – Osek (14).

HOKEJBAL – OHbL: Blatná – Pedagog České Budějovice (14).

VODNÍ PÓLO – extraliga mužů: Fezko Strakonice – Slavia Praha (8, Křemelka).

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky fotbalových zápasů v 16.30 hodin.

Autor: Miloš Vrátný

8.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Polné na Šumavě se natáčel film Jerzyho Kosińského - Nabarvené ptáče.

Každý z nás se může stát nabarveným ptáčetem, říká režisér Václav

Jan Jakeš z Třebohostic se svou Jawou „kývačkou“ a synem v sajdkáře na cestě do ukrajinského Kyjeva a zpět.

Ze Šumavy až do Kyjeva

Výstava Jan Palach 69´

Blatná - Nábřeží a ulice Na Příkopech se v sobotu 19. srpna promění v galerii pod širým nebem připomínající příběh Jana Palacha, studenta Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, který se 16. ledna 1969 zapálil na Václavském náměstí. 

AKTUALIZOVÁNO

Hromadná nehoda u Vodňan omezila provoz

Vodňany - Ve čtvrtek řešili dopravní policisté nehodu sedmi vozidel na silnici u obce Újezd u Vodňan. 

Použité stříkačky patří do lékárny

Strakonice – Stále více přibývá použitých jednorázových injekčních stříkaček v plastovém odpadu. Nacházejí je pracovníci na dotřiďovací lince mezi běžným odpadem z domácností.

Kam za kulturou 17. srpna

Strakonicko - Svěrákův film Po strništi bos míří do kin. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení