Výsledky a referáty zápasů 22. kola okresní hokejové soutěže.

K–sport – Drachkov 3:1 (2:1, 1:0, 0:0). K–sport přistoupil k zápasu zodpovědněji a se zajištěnou obranou, což se promítlo i v konečném výsledku.

Branky V. Špička 2, Trübl – Šimák, asistence Fastner, Kott, Šanda – Vastl. Sudí Hájek, Vrba.

Madeta – Jihospol 1:7 (0:3, 1:2, 0:2). Jihospol měl v utkání herní převahu, kterou však ve 30. minutě narušila hromadná bitka.

Branky Suda – Bičovský, Volf 2, Hanáček, Arnican a Pech, asistence Zach – Požárek, Kůra, Pech, Dušek, Mrkvička, Štrébl a Bičovský. Rozhodčí Vovčko, Vacek.

Cannibals – SKP Strakonice 10:2 (1:1, 4:1, 5:0). Jen úvodní třetinu stačil tým SKP kontrolovat výsledek.

Branky Seidl 5, Hájek 3, Kolafa 2 – Kadlec a Holman, asistence Pěnička, Brejcha, Kovařík 2, Fürst, Hájek – Němec. Rozhodovali V. Častoral, Kuncipál.

Volyně – Swietelsky 9:2 (3:1, 2:0, 4:1). Jasnou převahu dokázala Volyně vyjádřit i gólově.

Branky D. Šulc 5, D. Šimon, Náprstek 2 – Kubáň 2, asistence D. Šulc, D. Šimon 3, Hais 2, M. Šulc – T. Jílek, Truhlář. Řídili Jílek, Diviš.

ČSAD – Dura 0:5 kontumačně, mužstvo ČSAD nedalo dohromady ani základní sestavu.

ASK Rakets – Radomyšl B 6:4 (3:1, 0:3, 3:0). Poslední celek tabulky se postaral o překvapení kola, když v poslední třetině otočil skóre ve svůj prospěch.

Branky Zich, T. Zelenka 2, Holý, J. Zelenka – Mráz, Očenášek, Hackl a Karvan, asistence Holý, T. Zelenka, J. Zelenka, Zich, Pinkas, Vítovec – Karvan, Štěpánek a Kokrda. Sudí Diviš, Tetour.

Sport–Bike – Schäfer 7:2 (1:0, 0:2, 6:0). Schäfer držel po dvou třetinách nadějný výsledek, zbytek zápasu ale opanoval soupeř.

Branky Šiška, Skála 2, Maroš, Kalina, Zach – Zbíral 2, asistence Kalina 4, Jelínek 2, Zach, Volf – Šimůnek a Hrubý. Řídili Vovčko, Sýkora.