Výsledky a komentáře 9. kola hokejové okresní soutěže:

Jihospol – Madeta 2:2 (1:1, 1:1, 0:0). Jihospol roli favorita nepotvrdil. Blíže k výhře měla Madeta, která nevyužila čtyři brejkové situace.

Branky Hrubý, Dušek – Funda a Horejš, asistence Volf – Vaniš a Zach. Rozhodčí Beneš, Sýkora.

Drachkov – K–sport Prachatice 1:3 (0:1, 1:0, 0:2). Lepší zakončení dovedlo k vítězství K–sport.

Branky Křižan – Kott, Mráz a Trůbl, asistence Sedlecký (K–sport). Rozhodovali Sigmund, Sedlecký.

Swietelsky – Volyně 1:10 (0:7, 0:0, 1:3). Jednostranná záležitost, rozhodla první část.

Branky Brabec – Obleser, Syč 2, Hais, Klecan, Červinčák, Šimon, Volák a Náprstek, asistence Kubáň – Náprstek, Syč, Volák 2, Červinčák, Šimon a Hrba. Sudí Vovčko, Diviš.

Dura – ČSAD 15:0 (5:0, 5:0, 5:0). Dura si góly rozdělila rovnoměrně do jednotlivých třetin.

Branky Švec 6, M. Pangrác, Venclíček 3, Hanousek, Z. Pangrác a Eichinger, asistence Z. Pangrác 5, Venclíček, Hanousek 3, Švec, Šimsa a Eichinger. Sudí Pícha, Vrba.

SKP Strakonice – Cannibals 3:1 (2:0, 1:1, 0:0). Tým SKP si vytvořil rozhodující náskok už v první třetině.

Branky Mäsiar, Nepodal, Křenek – Čibera, asistence Řehoř, Mäsiar, Janouš – Kovařík. Rozhodovali Častoral, Pícha.

Radomyšl B – ASK Rakets 6:4 (0:1, 3:1, 3:2). Očekávané vítězství Radomyšle se nerodilo lehce, soupeř dobře bránil.

Branky Karvan, Mráz 2, Walter, Majer – Václav Pechlát 2, Zich a Zdichynec, asistence Mazanec 4, Majer, Zábranský, Očenášek – Zich 2, Zelenka a Míka. Řídili T. Jílek, Sýkora.

Schäfer – Sport–Bike 2:4 (1:0, 1:3, 0:1). Ve vyrovnaném duelu se dařilo více v zakončení Sport–Biku.

Branky Mašek, Zemen – Kalina a Šiška 2, asistence Vacek – Skala, Kalina, Jelínek, Zach a Kubíček. Rozhodčí Častoral, Sýkora.