Dobojováno! O konečném umístění v lize dorostu skupiny B je pro sezonu 2007/2008 už rozhodnuto.

Strakoničtí obsadili v premiérové sezoně poslední desátou pozici a sestupují.

35. kolo: Strakonice – Pardubice B 4:10 (1:3, 0:4, 3:3), branky Tetour 2, Kuncipál a Major (as. Hrubý 2 a Kuncipál).

Už první třetina vyšla lépe Pardubicím, které si v ní dokázaly vypracovat až tříbrankové vedení. Těsně před koncem první dvacetiminutovky snížil za domácí po vlastní akci Tetour.

Druhé dějství ovládli hosté – dokázali čtyřikrát překonat strakonické gólmany. Vondráček po sedmém inkasovaném gólu přenechal místo mezi tyčemi Doubkovi.

V závěrečné části padlo do každé branky po třech gólech a tak si Pardubice z Křemelky odvezly vysoké vítězství 10:4.

36. kolo: Kobra Praha – Strakonice 3:5 (2:1, 1:1, 0:3), branky Pitel, Šavrda, Major, Košta a Bostl (as. Šavrda, Diviš, Vajshár a Major).

Pavel Hejl, trenér: „V zápase s pardubickým béčkem se hrál hokej nahoru dolů. Naše obrana nebyla stoprocentní, hosté si odvezli zaslouženou výhru. Na ledě našeho posledního soupeře, Kobry Praha, si kluci uvědomovali, že jde o poslední utkání. Makali směrem dozadu a podařilo se jim v závěrečné třetině otočit nepříznivé skóre. Poslední gól jsme dali do prázdné branky domácích při power play. Předčili jsme Kobru v bruslení a nasazení, hráči šli za výhrou mnohem víc než soupeř.“

Sestava (P): Vondráček (38. Doubek) – Hrubý, Hřebíček, Žemlička, Šochman, Vajshár, Košta – Major, Tetour, Kuncipál – Šavrda, Pitel, Šrámek – Kurečka, Šindler, Diviš. Připraveni byli Kubů a Andrle.

Sestava (K): Doubek – Hrubý, Hřebíček, Žemlička, Šochman, Vajshár, Košta – Major, Bostl, Kuncipál – Tetour, Pitel, Šrámek (21. Šavrda) – Kurečka, Šindler, Diviš – Kubů, Andrle (oba jen 1. třetinu), Šavrda. Připraven byl gólman Vondráček.