V nevýrazných výkonech pokračují hokejisté Radomyšle. Na kontě jim přibyla už šestá prohra. Nebýt předminulého vítězství v derby nad Strakonicemi 1:0, byla by už pátá v řadě.

Ve 12. kole Radomyšl v neděli 21. listopadu prohrála ve Vimperku 2:4 (0:3, 0:0, 2:1). Tentokrát recept na soupeře, tak jako v prvním vzájemném utkání, které vyhrála 5:3, tedy nenašla.

Vimperští začali výborně. Už ve 3. minutě vstřelili první gól, v 18. minutě vedli 3:0. „Domácí na nás vletěli, my jsme se jen bránili. Nebyli jsme aktivní,“ hodnotil trenér Radek Volf. Ve druhé třetině už to bylo podle kouče ze strany jeho svěřenců lepší. „Ale špatně jsme řešili brankové situace,“ zdůraznil Volf.

Hosté se v 55. minutě dočkali snížení, ale žádné drama se nekonalo. Domácí zvítězili o dva góly. „Ve třetí dvacetiminutovce už jsme byli lepší, ale chybí nám – bohužel – útočník ´sobec´. Při troše štěstí a umu jsme mohli utkání minimálně zdramatizovat. Dáváme málo gólů,“ podotkl Radek Volf.

Radomyšl: Myslivec – Burkoň, Javůrek st., Pěnička, Koloušek, Králík, J. Růžička – Jungbauer, Míka, Silbernágl – T. Růžička, Maroušek, Stropnický – Bican, Šimoník, Mráz. Připraven byl náhradní gólman Doubek.

V dalším kole přivítá Radomyšl v sobotu 27. listopadu v 17 hodin v písecké hale Tábor B. První vzájemný zápas prohráli 4:5.