Radomyšl – Č. Krumlov 4:1.

Humpolec – V. Radouň 4:8.

Veselí – David servis ČB 3:4 (1:3, 1:1, 1:0) – Hosté byli lepší po celý zápas, vedli o dva góly, domácí sice snížili, ale hosté zase odskočili. V závěrzu Veselí odvolalo gólmana, ale marně. Za vítěze se trefili Jiří Eliáš, Ladislav Mizera, Jakub Eliáš a Vaňous. Rozhodčí Stach, diváků 120, vyloučení 12:13, Chaloupka (DS) OK.

Strakonice – Božetice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) – Hrálo se bojovné utkání výborné úrovně. Domácí z mnoha šancí překonali výborného Žilinčíka třikrát. Na druhé straně velmi dobře chytal domácí Špiler.
Branky: Pitel, Kadlec, L. Papež (asistence: Šulčík 2, Všetečka), rozhodčí Urban – Zvoníček, Mitáš.

Soběslav – Hluboká 6:4 (1:2, 3:1, 2:1) – Do vedení šli domácí v přesilovce, ale hosté do šatny utkání otočili. Do druhé třetiny domácí trenéři zamíchali sestavou, což se jim vyplatilo. Hra domácích se zlepšila a zaslouženě vyhráli.
Branky a nahrávky: 5. A. Pánek (Hák), 27. A. Pánek (Hák), 31. Máca (Brunner), 32. Smrž (D. Pánek, Šonka), 43. Brunner (D. Pánek), 44. Smrž (Jirka) – 7. Maurenz (Šíma), 20. Šíma (Švec), 38. Daněk (Fuka), 43. Bělohlav (Vondřich), vyl. 2:4, využ. 2:0, rozhodčí Brůha – Farkač, Prchlík, 350 diváků.

Vimperk – Tábor B 4:5 po sam. náj. (2:0, 2:1, 0:3) – Ani vedení 4:1 po dvou třetinách zápasu nestačilo domácím na vítězství.
Branky a nahrávky: 3. Janda (Slabý), 14. Janda (Vinš), 35. Horejš (Předota), 40. Janda (Vinš) – 31. Pechánek (Adamec), 42. Pechánek (Adamec), 53. Stoklásek (Pechánek), 54. Haraňo (Pospíšil), rozh. náj. Kolář, vyl. 10:9 (navíc host. Hubáček 10 min.), využ. 2:1, Pexa – Diviš, Sýkora, 300 diváků.

 1. Radomyšl⋌ 5 4 0 0 1 19:11 12
2. Strakonice⋌ 5 4 0 0 1 14:7  12
3. Tábor B⋌ 5 3 1 0 1 20:14 11
4. D. servis ČB⋌ 4 2 1 0 1 18:16  8
5. Vimperk⋌ 5 2 0 1 2 23:23  7
6. Č. Krumlov⋌ 5 1 1 1 2 20:18  6
7. Božetice⋌ 5 2 0 0 3 15:13  6
8. Humpolec⋌ 5 2 0 0 3 24:28  6