Humpolec – Božetice 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) – Božetice vedly od 7. minuty v Humpolci díky Votrubovi a náskok držely až do samotného závěru. V něm přidaly oba celky po gólu, na zvrat ale domácí neměli.

Branky: 7. Votruba (Říha Šedivý), 55. Novotný (Hamerle).

Tábor B – Č. Krumlov 4:7 (0:1, 3:5, 1:1) – Pozici lídra potvrzovali medvědi už v pátek večer ve vloženém kole na ledě táborského béčka. Zápas jim vyšel doslova na jedničku.

Branky: Pechánek, Tupý, Samec, Jareš – Lukeš 3, Uhlíř 2, Marek, Štěpán, sudí Haškovec, 100 diváků.

Hluboká – V. Radouň 2:6 (1:2, 0:3, 1:1) – Domácí se první brankou ukolébali, Radouň bojovností zápas otočila a zaslouženě vyhrála.

Branky: 3. Fuka (Bělohlav), 47. Lenc (Šíma) – 15. Sedlačík (Kolář), 16. Kolář (Sedlačík), 26. Sedlačík (Navrátil), 32. Gurka (Navrátil), 39. Navrátil (Sedlačík), 49. Navrátil, vyl. 6:4, přes. 1:3, osl. 0:1, 70 diváků, řídili Pexa – Zeman, Novák.

Strakonice – D. servis 2:2 (0:0, 1:1, 1:1) – Strakonice brali s posledním celkem tabulky jen bod za remízu 2:2.

Branky: 40. Kozma (K. Procházka), 53. Kovář (Vinš) – 36. Fleischman (Bláha, Vašek), 55. Fleischman (Vašek, Bláha), vyl. 9:9, navíc Samek a Pitel (oba ST) 10 OT, přes. 0:1, osl. 1:0, 250 diváků, rozhodčí Drha – Prchlík, Čáp.

Veselí – Soběslav 4:4 (0:1, 1:2, 3:1) – Tradiční derby přineslo rušnou a zajímavou podívanou. Domácí dotahovali, v poslední třetině prohrávali už 2:4, dvěma góly ze dvou přesilovek ale dokázali v závěru vyrovnat.

Branky: 35. Čáp (Chlaň), 44. Novák (Čáp), 49. Čáp (Bartoš), 59. Novák (Homolka) – 5. A. Pánek (Lukáš), 27. Smrž (Máca), 32. Bruner (Smrž), 46. A. Pánek (Máca), vyl. 8:9, navíc Mikeska (Veselí) 10 min., přes. 1:2, 400 diváků.

Božetice – Strakonice 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) – V utkání velmi dobré úrovně dominovali oba brankáři. Více zaměstnaný byl hostující Myslivec. Výkon domácích gradoval v poslední třetině. Domácí Straka v 53. min. nastřelil tyč.

Branky: 7. Hemerle (Štych, Růžička), 46. Kálal, 56. Votruba (Straka), 56. čapek (Fořt) – 4. Kadlec (Lusk), vyl. 5:9, přes. 2:0, 210 diváků, rozhodčí Talpa – Míka, Prchlík.

Veselí – Tábor 5:0 (1:0, 3:0, 1:0) – Domácí o své výhře rozhodli ve druhé části třemi góly v rozmezí čtyř minut.

Branky: 1. Čáp (Marek), 29. Novák (Čáp), 32. Drs (Mikeska), 33. Mikeska (Smolík), 48. Chlaň (Čáp, Novák), vyl. 9:11, přes. 2:0, 350 diváků, rozhodčí Stach.

Vimperk – Hluboká 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) – Vimperk byl od začátku lepším mužstvem, zaslouženě zápas vyhrál.

Branky: 4. Ženíšek (Hail, Ondrejec), 20. Janda (Voldřich, Předota), 29. Janda (Král), 37. Stropnický (Ženíšek), 50. Hail (Ženíšek) - 17. Daněk (Mrázek), 54. Mrázek (Fuka). Rozhodčí: Mandrysz – Mitáč, Streďák. Vyl. 9:11, přes. 3:2, v osl. 0:0, 300 diváků.

Český Krumlov – Humpolec 13:3 (6:0, 4:1, 3:2) – Hosté dorazili k zápasu pozdě, bez rozbruslení nezvládli první třetinu. Celý zápas se v tomto duchu dohrával až do samotného závěru.

Branky: 5. Lukeš (Marek, Ulman), 8. Lukeš (Marek, Ulman), 9. R. Uhlíř (Fučík), 11. R. Uhlíř (Heideker), 13. Fučík (R. Uhlíř), 18. Štěpán (R. Uhlíř, Fučík), 29. Ulman (Lukeš), 34. Fučík, 35. Lukeš (Svěchota), 39. Lukeš (Marek), 41. R. Uhlíř (Štěpán), 45. Fučík (R. Uhlíř), 57. R. Uhlíř (Fučík, Štěpán) – 28. Komůrka, 50. Siřiště (D. Hřeben, Vaněk), 59. D. Hřeben. Využ: 1:0, v OSl:10, 100 diváků, rozhodčí Steiner – Kuchař, Pech.

V. Radouň – Soběslav 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) – Úvod patřil domácím, proměnili ale jen jednu ze svcýh šancí. V závěru hosté se štěstím výsledek otočili.

Branky: 10. Sedlačík (Navrátil) – 43. Máca, 58. Jirka (Máca), vyl. 7:6, přes. 0:0, 120 diváků, řídili Urban – Novák, Nevšímal.