LUBY – SUŠICE 11:4 (1:0, 4:1, 6:3). První polovina zápasu byla vyrovnaná při skóre 1:1. Od 32. do 39. minuty ale domácí vstřelili čtyři góly a vytvořili si pohodlný náskok. Ten ještě navýšili hned v úvodu závěrečného dějství, i když hosté dokázali odpovědět. Ale poslední desetiminutovka patřila opět domácím a nakonec se zrodilo dvouciferné skóre.

Branky: 15. Zahálka (R. Krs), 32. Malát (Rajšl), 34. Hochman (R. Pikhart), 36. Malát (R. Pikhart), 39. Hochman, 42. K. Pikhart (Hochman), 42. Malát (Spurný), 53. Topinka (Spurný), 55. Hochman (R. Krs), 57. Malát (R. Pikhart), 59. R. Pikhart (Malát) – 30. Lejsek (Korál), 41. Ryšavý (Vávrů), 43. Rendl (Broža), 58. Korál (Holý). Rozhodčí: Hrdlička – Straka, Kosnar. Vyloučení: 8:10, navíc Broža (Sušice) 10´OT. Využití: 2:2. Oslabení: 2:0. Diváků: 50.

CEHNICE – KATOVICE 2:8 (1:5, 0:1, 1:2). Katovičtí jako obhájci prvenství vstoupili do sezony jasným vítězstvím, o kterém rozhodli hned v první třetině. Měli skvělý úvod, už v 6. minutě vedli 3:0. Ve zbývajícím čase si výhru pohlídali a skóre ještě navýšili.

Branky: 12. Kurečka (Polák), 57. Andrle (Hála) – 3. Jícha (Křivanec, Diviš), 4. Kuncipál (Krůček), 6. Pikard (Hynek, Kuncipál), 13. Diviš (Pikard), 16. Křivanec, 37. Hynek, 45. Jícha (Diviš), 47. Kuncipál (Pikard, Krůček). Rozhodčí: Vacek – Melichar, Mašek. Vyloučení: 6:4, navíc M. Bažata (Cehnice) 2x10´OT, Michálek, Tramsa (oba Katovice) 10´OT. Využití: 0:4. Oslabení: 1:0. Diváků: 81.

HC HORAŽĎOVICE – RADOMYŠL 3:9 (1:4, 1:2, 1:3). Také třetí zápas 1. kola byl bohatý na góly. Radomyšl vedla ve 13. minutě už 4:0 a lepší byla ve střílení gólů i ve zbylých dvou třetinách.

Branky: 16. Přerost (Panský), 29. Šrámek (Přerost), 54. Šrámek (Kašpar) – 4. Mařík (Maroušek), 9. Maroušek (Kurz), 9. Kurz (Mařík), 13. Václav Častoral (Žák), 23. Mařík (Kurz, Maroušek), 27. Maroušek (Kurz, Procházka), 43. Maroušek (Kurz, Mařík), 54. Maroušek (Kurz), 56. Kurz (Maroušek, Škoda). Rozhodčí: Řehoř – Kordík, Hájek. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. Diváků: 30.

Program 2. kola (12.-13. října): Sušice – Radomyšl (ne 16, Sušice), Katovice – HC Horažďovice (so 19.30), Luby – Cehnice (so 12.15, Klatovy).