Okresní soutěž v ledním hokeji pokračovala druhým kolem. Více Roman Heimlich:

Překvapivá byla vysoká prohra K–sportu Prachatice od blatenské Dury. Nedaří se zatím ČSAD, které utrpělo již druhou vysokou porážku. Na čele jsou prozatím Sokol Radomyšl B a Sport–Bike Strakonice.

Výsledky 2. kola:
K–sport Prachatice – Dura Blatná 1:9 (0:3, 0:3, 1:3).
Normu tří gólů si udržela Dura v každé třetině utkání, ve kterém kombinačně i střelecky převyšovala svého soupeře. Prachatický Kůrka snižoval až těsně před koncem utkání.
Branky: Kůrka – Venclíček a Eichinger 3, Rakovan, Nový a Tvrdý.
Vyloučení 3:3, rozhodčí T. Jílek a Vovčko.

SKP Strakonice – Swietelski Strakonice 5:2 (3:1, 0:1, 2:0). Vyrovnané utkání rozhodli hráči SKP až v závěrečné třetině, ve které doplatili hokejisté Swietelského na časté vylučování a pak jim chyběly síly k náporu.
Góly: Janouš, Jedlička, Kadlec, Holman a Němec – Brabec a Mareš.
Vyloučení 3:8, sudí Sigmund a Beneš.

Sokol Radomyšl B – Jihospol Strakonice 4:1 (1:0, 2:1, 1:0). Jihospolu tentokrát chyběla opora Polák. Radomyšli zachytal opět výborně Šilhan v brance a předčila svého soupeře v bojovnosti i zakončení.
Střelci: Karvan 2, Poklop a Mazanec – Bartoš.
Vyloučení 3:6, Škoda (Jihospol) 10 minut nesportovní chování. Rozhodčí Jílek T. a Vovčko.

Schäfer Blatná – SK Drachkov 2:3 (0:2,0:0, 2:1). V kvalitním utkání vedl Drachkov na začátku třetí třetiny již 3:0, Schäfer ještě dokázal snížit na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat již nestihnul.
Střelci: Zralý a Zemen – Soukup, Křižan a Jílek.
Vyloučení 6:5, arbitři Častoral a Sýkora.

Sport–Bike Strakonice – Madeta Strakonice 6:2 (0:2, 4:0, 2:0). V první třetině byla sice střelecky úspěšnější Madeta, ale od druhé převzal Sport iniciativu, stav i hru dokonale obrátil a s přehledem utkání vyhrál.
Branky: Kalina 3, Jan Skála 2 a Kopřiva – Kučera a Vaniš.
Vyloučení 0:4, rozhodčí Vavruška a Pícha.

Rakets Strakonice – HC Volyně 3:5 (0:3, 2:0, 1:2). První třetina patřila volyňskému týmu, ale ve druhé tým Rakets přidal, vyrovnal hru a dotáhl na rozdíl jednoho gólu. V nervozní poslední třetině rozhodl při dvojnásobném oslabení Rakets dvě minuty před koncem volyňský Hrba.
Góly: Pechlát 2 a Holý – Náprstek 2, Kotál, Hais a Hrba.
Vyloučení 9:4, pískali Vrba a Hájek.

Cannibals Protivín – ČSAD Strakonice 8:1 (1:0, 3:0, 4:1). Tým ČSAD kladl odpor pouze v první třetině, zbytek utkání pak už ovládli hráči Cannibals a góly padaly pouze do branky hostů.
Branky: Brejcha 3, Čibera 2, Kroupa, Seidl a Pěnička – Přecechtěl.
Vyloučení 0:6, sudí Vovčko a Pícha.