Duel Radomyšle posedmé v sezoně rozhodly až nájezdy

Milevsko - Bonusový bod v krajské lize získali hokejisté Milevska. Rozhodl Polodna.

20.2.2017

Radomyšl podlehla Milevsku na nájezdy. Na snímku je smutný Ondřej Gába.Foto: Deník / Jan Škrle

Radomyšl – Už posedmé dospěl zápas hokejistů Radomyšle v krajské lize k nerozhodnému výsledku v základní hrací době a následně k nájezdům. Tedy celá třetina jejich dosud odehraných utkání se rozhodovala tímto způsobem!

Potřetí vyšli z této dovednostní soutěže Radomyšlští poražení, v sobotu 18. února venku nestačili ve 20. kole na Milevsko. Hráli s ním ze svého pohledu 4:4 (2:2, 2:1, 0:1), díky čemuž si připsali bod, ten bonusový za úspěšné nájezdy ale zůstal domácím.

Mužstva se po celý zápas střídala ve vedení, to poslední držela písecká farma. Hosté byli o krok vpředu od 6. minuty po brance Švagra, ale hned v další minutě vyrovnal Müller. Ve 12. minutě otočil Jíška, v 15. minutě srovnal hostující Novák.

Ve 21. minutě dostal Milevsko znovu do vedení Polodna, ale hned ve 23. minutě vyrovnal Torba a ve 30. minutě Novák dal na 4:3 pro Radomyšl. Müller dal na 4:4 ve 41. minutě. Nájezdy rozhodl Polodna.
Radomyšl se ziskem bodu posunula na osmé místo, které jako poslední zajišťuje play off.
Sestava: R. Kříž – Burkoň, Kudrna, Vejda, Švagr, Frühauf, J. Kříž – Řehoř, Jungbauer, Gába, Vlk, Novák, R. Volf ml., Torba, Klas, Březina.

20.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

SRPEN 2002. Předmíř po opadu vody navštívil  prezident Václav Havel s manželkou.

Povodně 2002: O víkendu uklízeli dobrovolníci z celé země

Strakonice 16. srpna  - Základní informace o městě najdete na monumentu před OSSZ

Už nepotřebujeme vědět název družebního města v SSSR

Po Blatné a okolí na půjčeném kole

Blatná – Městské infocentrum od letošního roku nově půjčuje kola. Kola si musí zájemce dopředu zamluvit, k dispozici jsou dvě pro dospělé a dvě pro děti.

Házenkáři hrají třikrát ve dvou dnech

Strakonice – První přípravný zápas na extraligovou sezonu odehrají v pátek 18. srpna házenkáři Strakonic.

V kategorii byl Jaroslav Pudil dvakrát třetí

Strakonice – Další dva závody v triatlonu za sebou má v srpnu strakonický Jaroslav Pudil (M2Sport Bečvář).

Výherkyně soutěže získala Iphone

Strakonice - V rámci Zábavného léta – v soutěži Cestování s Deníkem se dalším výhercem mobilního telefonu Iphone stala paní Marie Kovářová z Lažánek.