Duel Radomyšle posedmé v sezoně rozhodly až nájezdy

Milevsko - Bonusový bod v krajské lize získali hokejisté Milevska. Rozhodl Polodna.

20.2.2017

Radomyšl podlehla Milevsku na nájezdy. Na snímku je smutný Ondřej Gába.Foto: Deník / Jan Škrle

Radomyšl – Už posedmé dospěl zápas hokejistů Radomyšle v krajské lize k nerozhodnému výsledku v základní hrací době a následně k nájezdům. Tedy celá třetina jejich dosud odehraných utkání se rozhodovala tímto způsobem!

Potřetí vyšli z této dovednostní soutěže Radomyšlští poražení, v sobotu 18. února venku nestačili ve 20. kole na Milevsko. Hráli s ním ze svého pohledu 4:4 (2:2, 2:1, 0:1), díky čemuž si připsali bod, ten bonusový za úspěšné nájezdy ale zůstal domácím.

Mužstva se po celý zápas střídala ve vedení, to poslední držela písecká farma. Hosté byli o krok vpředu od 6. minuty po brance Švagra, ale hned v další minutě vyrovnal Müller. Ve 12. minutě otočil Jíška, v 15. minutě srovnal hostující Novák.

Ve 21. minutě dostal Milevsko znovu do vedení Polodna, ale hned ve 23. minutě vyrovnal Torba a ve 30. minutě Novák dal na 4:3 pro Radomyšl. Müller dal na 4:4 ve 41. minutě. Nájezdy rozhodl Polodna.
Radomyšl se ziskem bodu posunula na osmé místo, které jako poslední zajišťuje play off.
Sestava: R. Kříž – Burkoň, Kudrna, Vejda, Švagr, Frühauf, J. Kříž – Řehoř, Jungbauer, Gába, Vlk, Novák, R. Volf ml., Torba, Klas, Březina.

20.2.2017 VSTUP DO DISKUSE

Výstava obrazů Chodské a jiné nálady ve Vodňanech.
10

Chodské a jiné nálady zaplnily galerii ve Vodňanech

Katovičtí fotbalisté doma smetli exdivizní Jindřichův Hradec 5:1.

Tipy, kam jít od pátku do neděle na Strakonicku za sportem

EXKLUZIVNĚ

Lheničtí se dočkali, likvidace toxických odpadů začala

Lhenice - Před několika minutami začala likvidace prvních zásob toxického odpadu, který roky skrývaly zdi skladů v areálu bývalého agrochemického podniku na okraji Lhenic.

Juniorky Strakonic čekají klíčové duely play out, hrozí jim kvalifikace

Strakonice – Strakonické basketbalistky vyrazí na dva venkovní zápasy. Zatím jsou na posledním místě tabulky.