Ostře sledovaný souboj dvou aktuálně nejlepších klubů fotbalových jižních Čech vítěze stejně jako na podzim neměl.

Hráči českobudějovického Dynama si nemohli lepší vstup do utkání přát. Již v 8. minutě napřáhl Petr Benát a míč skončil v šibenici Tomovy branky. První půle jinak moc vzruchu nepřinesla a hosté tak šli do kabin s jednobrankovým náskokem.

Ve druhém poločase vyrovnal v 68. minutě Zdeněk Linhart a na dramatickou koncovku bylo zaděláno.

Zápas nedohrál po druhé žluté kartě domácí Aleš Hanzlík.

Dynamo se snažilo početní výhody v závěru utkání využít ve svůj prospěch, ale Patrik Čavoš ve své největší šanci selhal a duel tak skončil remízou.

Fakta z utkání: FC MAS Táborsko – Dynamo Č. Budějovice 1:1 (0:1) – Branky: 68. Linhart – 8. Benát. ŽK. 3:5. ČK. 1:0 (82. Hanzlík). Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Vitner. Diváci: 1132.