Dražice – Olešník 3:1 (2:1) – Vítěz splnil povinnost. Branky: Seidl, Novotný, Voneš – Rys.

Hluboká – Čkyně 4:0 (2:0) – Na výborně připraveném terénu, který vůbec nepřipomínal kalamitu z minulého týdne, se už ve 3.minutě z hranice vápna trefil uzdravený Janoušek přesně k tyči a bylo to 1:0. Na soupeřovu branku se pak valil jeden útok za druhým. Ve 28. minutě však málem hosté srovnali, Provodovu střelu do šibenice však Matoušek efektně vytěsnil na roh. V 34. min. po akci Janouška, Jankovského a Klímy zvýšil Povišer na 2:0. I do druhé půle vstoupili domácí aktivně a v 54. min. se po samostatné akci trefil přesně k tyči Klíma – 3:0. Osm minut před koncem muž zápasu Janoušek trefil tyč a neobsazený Lavička míč vrátil do sítě na 4:0. Domácím se loučení s podzimní částí povedlo! ŽK 3:3 (Klíma, Janoušek, Jandera – Sedláček, Kvapil, Babka), rohy 3:4, 80 diváků, rozhodčí Kaštánek. (hru)

Milevsko – Roudné 0:0 – Utkání na velmi dobře připraveném hřišti bylo z obou stran velmi opatrné. Oba celky vycházely ze zajištěné obrany a prakticky celý první poločas se hrálo mezi šestnáctkami bez vyložených šancí. První příležitost měli hosté, ale domácí brankář Janouch si se střelou Šafránka ve 20. miutě poradil. První velká možnost domácích přišla až ve 41. minutě, kdy po Komárkově rohu Jelenovu střelu z deseti metrů Kerl bravurně zneškodnil. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, většinou sváděly ve středu hřiště urputné souboje dvojice hráčů, kteří se vzájemně velmi pečlivě obsazovali. Šancí bylo minimum. V závěru se domácí pokoušeli strhnout vítězství přece jen na svou stranu, ale soupeř bod uhájil. Žluté 1:6, 100 diváků, rozhodčí Herzog. (mp)