Strakonice - Sledujte utkání 29.kola divize Strakonice - Doubravka

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

SK STRAKONICE - SENCO DOUBRAVKA

2:3 ( 2 : 1 )

Utkání komentoval: Tomáš Věneček

Hosté především díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase si odvážejí na západ Čech všechny body. Mějte se hezky a u dalšího ON-LINE přenosu se těším.

Utkání právě skončilo.

90´+1 Hosté střídají: Dolů jde Bobák a na hřiště jde Štádlér.

90´ Hlavní rozhodčí nastavuje 2.minuty.

90´ Centr Michala Káníka v pohodě chytil brankář Míčka.

89´ Domácí se dostali na polovinu Doubravky a snaží se nátlak.

88´ Hosté mají hru pod kontrolou.

86´ Veliká šance hostí, Holubovu střelu, ale chytá brankář Charvát.

85´ Strakonice se snaží o vyrovnání, ale hosté jim to nedovolují svoji aktivní hrou.

84´ Hosté poprvé vedou v utkání - 2:3. V pokutovém území Strakonic vznikla nepřehledná situace a té využil David Novák, když propálil klubko těl!

81´ Hra se opět odehrává uprostřed hřiště.

77´ Další Žlutá karta pro domácího Hajduška.

76´ žlutou kartu dostal domácí Křivanec, který ostře atakoval Smíška.

74´ Domácí měli možnost trestného kopu, který z 25 metrů rozehrál Patrik Káník, ale hostující brankář Míčka vyráží a na druhé straně podnikl brejk Šimr, ale jeho střela končí v rukavicích Charváta.

73´ Strakonice střídají! Ze hřiště odchází Jan Novák a na hřiště jde Marek Kešněr.

70´ Hosté právě vyrovnali na 2:2! První střelu Bobáka ještě Charvát na hranici vápna zlikvidoval, ale na dorážku Šimra už nestačil.

69´ Žlutou kartu obdržel hostující Šimr, když zbytečně zakopl míč.

68´ protiútok Strakonic! po levé straně se dostal do sóla Hovorka, ale zastavil ho pomezní rozhodčí (Ofsajd).

67´ Náznak hostí! Střílený centr hostujího Nováka chytá brankář Charvát.

66´ Žlutou kartu dostal hostující Ondřej král.

65´ Hra se opět odehrává uprostřed hřiště.

63´ Zajímavá střela hostujího Šimra jen těsně minula pravou tyč branky Strakonic.

61´ Domácí měli výhodu trestného kopu, který zahrál Michal Káník, ale ve vzdušném souboji Zelenka fauloval Smíška.

59´ Akci hostů po levé straně táhl Bobák, ale míč mu utekl do autu.

57´ Hosté domácímu týmu vrátili míč a opět se nám hraje.

57´ Na zemi leží domácí Hovorka, kterého nebezpečně fauloval Kovacs.

56´ Domácí podnikli brejk, když do úniku se dostal Hovorka, ale brankář Míčka byl u míče dřív než domácí útočník.

54´ Chyba hostujího golmana, který špatně rozehrál a Hovorka trefuje tyč.

51´ Pro vysoký míč si došel brankář Charvát.

50´ Faul Michala Káníka na Smíška, hosté mají možnost trestného kopu z levé strany.

49´ Domácí sice vstřelili Hovorkou branku, ale pro ofsajd nebyl gól uznán.

48´ Míč má nyní pod kontrolou brankář Charvát a vykopává.

47´ Hosté začali druhý poločas aktivně a usadili se na polovině domácích.

46´ Druhý poločas začal, možnost rozehrání měli hostující hráči.

Dnešnímu utkání přihlíží 100 diváků, obě mužstva nastupují na hrací plochu.

Oba týmy v prvním poločase nabídly velmi kvalitní podívanou. Na obou stranách jsme viděli několik slibných příležitostí, nakonec s nerozhodným skórem pohnul v závěru poločasu parádním gólem Ondřej Křivanec.

První poločas byl ukončen.

45´ Hlavní rozhodčí nastavuje 1.minutu.

44´ Hosté se snaží odpovědět, ale snahu Šimra zastavil Michal Káník.

42´ Máme změnu stavu 2:1 pro domácí! Hostující Vaigl "nalil" míč Křivancovi a ten vymětl šibenici!

41´ Domácí se ubránili, míč ovšem mají opět hosté.

40´ Střela hostujícího Klůce byla zblokována a hosté mají výhodu rohového kopu.

39´ Pěknou kombinaci Patrika Káníka s Hovorkou zastavil praporek pomezního rozhodčího.

38´ Hře nyní schází přesnost!

36´ Hosté se dostali po levé straně do šance, Šimrovu střelu, ale chytá Charvát.

Nad Strakonicemi se zatáhlo a začíná pršet!

33´ Strakonický zelenka se pokusil z dálky vystrašit Míčku, ten si s jeho střelou poradil.

32´ Hosté se dostali do přečíslení ve čtyřech hráčích proti dvoum domácím. Vše zastavil výborným zákrokem Michal Káník.

31´ Domácí měli možnost trestného kopu, ale střelu Patrika Káníka bez problémů kryje brankář Míčka.

29´ veliká šance domácích! z malého vápna hlavičkoval Hovorka, ale jeho pokus chytá Míčka.

Máme pro vás další výsledek z divize: Jankov-Klatovy 0:0.

26´ Hosté střídají: Za zraněného Švece přichází Adam Holub.

25´ Při předchozí šanci došlo ke kontaktu Švece s Charvátem, hostující útočník je odnášen na nosítkách.

23´ Hostující Pavel Švec se dostal sám před gólmana Charváta, ale ten včasným vyběhnutím jeho šanci pohotově zmařil.

21´ Exligový Sýkora se dostal ke střele, ale jeho pokus do prostřed brány, v pohodě chytá Charvát.

20´ Dalekonosný pokus vyslal Martin Smíšek, ale jeho pokus postrádal přesnost.

18´ Šafránek střílel z vápna, ale vysoko nad.

16´ Už se opět hraj, míč mají na kopačkách hosté.

15´ Na zemi leží domcáí Cibulka, po ostrém souboji s Kovacsem.

13´ Krásná akce Šafránka, zakončujícímu Hovorkovi chyběl krok.

12´ Opět míč chytá brankář Míčka.

11´ Domácí budou rozehrávat trestný kop z 25 mterů, za faul na Hovorku.

9´ Míč ze vzduchu lapil brankář Míčka.

8´ Domácí budou zahrávat roh.

7´Hosté uprostřed hřiště kombinují, hru diriguje zkušený pavel Vaigl.

6´ Je vyrovnáno 1:1! Nádherná kombince Šimra s Kovacsem aposledně jmenovanýs přehledem vyrovnává!

5´Dobrý centr Hovorky z pravé strany před nabíhajícím Patrikem Káníkem zlikvidoval brankář Míčka.

3´ Hostující Šimr se dral do vápna, ale Michal Káník ho čistě zastavil.

2´ Domácí jsou od úvodního hvizdu aktivnější a mají míč pod kontrolou.

1´ Máme tady změnu stavu 1:0 pro domácí! Po pravé straně utekl Novák a Šafránek pohodlně skóroval.

1´ Utkání bylo zahájeno, domácí mají výkop.

Oba týmy nastupují na hrací plochu.

Máme pro vás všechny výsledky z odehranýchzápasů 29.kola divize: Votice-Vejprnice 1:0, Motorlet-Třeboň 2:1, Písek-Králův Dvůr 7:0!, Domažlice-Bzová 1:1, Admira-Horažďovice 6:1, Žižkov B-Prachatice 0:0.

Obě mužstva jsou již v kabinách a za okamžik půjdouna hrací plochu. Bohužel zatím moc diváků na stadión cestu nenašlo.

Hezké nedělní odpoledne ze Strakonic. Dnes nás čeká utkání 29.kola divize. Domácí tým SK Strakonice dnes hostí Doubravku. Hosté mohou dnes hrát již uvolněně, jelikož ztratili naději na záchranu, když včera porazil Motorlet 2:1 Třeboň.

ZÁKLADNÍ SESTAVY (soupiska)

SK STRAKONICE 1908: Charvát - Zelenka, M.Káník, Křivanec, Cibulka, Novák, P.Káník, Hanáček, Šafránek, Hovorka, Hajdušek. Na střídání: Mráz, Kešner, Horejš, Kacetl, Kozlík.

SENCO SOUBRAVKA: Míčka - Klůc, Král, Smíšek, Sýkora, Bobák, Kovacs, Novák, Vaigl, Šimr, Švec. Na střídání: Štádler, Holub, Boček.

ROZHODČÍ: Kučka - Pešek - Hodač - Delegát: Bohuněk.

15.6.2008 VSTUP DO DISKUSE 1

MARTA WEBEROVÁ byla za Vlastimila vdaná 24 let, měli spolu téměř dvanáctiletého syna Martina a dvaadvacetiletou dceru Janu, když přišel 31. srpen 2002 a vše změnil.
8

Povodně 2002: Poslední oběť zemřela tři týdny po velké vodě

Následky bouřky na jihu Čech v noci z pátku na sobotu budou lidé ještě nějaký čas odstraňovat. Na Lipně v Kempu u Kukačků spadl strom na karavan.
AKTUALIZUJEME / SLEDUJEME ON-LINE
5

Noční bouřka se prohnala Hradeckem, u Vlachova Březí zavřela silnici

Nejlepší jsou studený nejen v Tažovicích

Tažovice - Již pojedenácté se v pátek 18. srpna od 19,00 hod, rozhrne na přírodním jevišti „Pod hvězdami“ u mlýna v Tažovicích nedaleko Strakonic, pomyslná opona.

Povodně 2002- 15 let poté Do vstupních prostor Paláce pouze na lodičce

Strakonice – Mám kamarády Ditu a Štěpána. Ti mají dnes již téměř dospělého syna, který nese jméno po tátovi.

Junior a další postup? Hlavně nehrát o záchranu

Strakonice – Po čtyřech prvenstvích a postupech jdou fotbalisté Junioru Strakonice do své páté sezony, která přináší nejvíce otazníků. Jak zvládnou coby nováček druhou nejvyšší krajskou soutěž – I. A třídu? Mohou dosáhnout na páté prvenství? Budou vyhrávat opět většinu zápasů?