DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 7. KOLO

Radošovice – Katovice B 3:2 (1:1). Domácí nováček se dočkal druhé výhry v soutěži nad soupeřem, který pravidelně patří k těm lepším v soutěži. V závěru půle šel do vedení, o které vzápětí přišel. Po obrátce šli do vedení hosté, ale Radošovice dvěma góly v rozmezí patnácti minut zvrátily nakonec výsledek na svoji stranu. Branky Lagron 2, Miklas – Křivanec, D. Blatský. Rozhodčí Bernas.

Lom – Čestice 4:0 (4:0). Lom potvrdil roli favorita a rozhodl hned v prvním poločase v rozmezí 22. až 41. minuty. Hrálo se prakticky na jednu bránu. Po změně stran domácí měli další šance, třikrát trefili břevno a jednou tyč, skóre se ale už nezměnilo. Branky O. Nový 2, Barát, Vierer. Pískal Hodánek.

Malenice – Bavorov 1:4 (1:0). Ve vyrovnané první půli šli domácí do vedení, které drželi díky skvělým zákrokům gólmana Pavla Hoška. Ve druhém poločase se hosté rozstříleli a zaslouženě vyhráli. Branky Uhlíř – Calta 3, Bláha. Řídil Káník.

Střelské Hoštice – Blatná B 5:2 (0:1). Blatenští vedli po půli a krátce po přestávce náskok navýšili. Hoštičtí se však nevzdali a dokázali výsledek nakonec obrátit jasně ve svůj prospěch. Všechny góly vsítili během necelých patnácti minut. Branky Strnad 2, Lemberger, Květoň, Paroubek – Martínek, Písařík. Rozhodoval Homola.

Civa Trans Rovná – Dražejov 0:4 (0:2). Dražejovští šli do vedení ve 12. minutě a ve 21. minutě přidali druhý gól. Náskok pak ještě navýšili ve druhé půli. Branky Slavík, Bračok, Oberreiter, Šulda. Sudí Poklop.

Cehnice – Doubravice 1:1 (1:1). Šlágr kola mezi prvním a druhým v tabulce, které dělil bod, skončil smírně. Hosté šli ve 23. minutě do vedení, ale ve 35. minutě domácí vyrovnali. V tabulce tak Cehnice zůstávají první o bod před Doubravicí. Branky R. Frčka – Pašava. Rozhodčí Šindelář.

Vodňany B – Poříčí 5:2 (1:1). Až v sedmém utkání sezony se Vodňanští dočkali prvních bodů. Doma porazili v ročníku stále tápající Poříčí. O zisku tří bodů domácí rozhodli ve druhé půli, v tabulce jsou však stále poslední. Branky Machnyk 3, Vítovec, Mráz – Kovanda, Vápeník. Pískal Hoch.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 6. KOLO

Hoslovice – Pracejovice 1:3 (0:2), V. Vrzal – Masák 3. Rozhodčí Hodánek. Kladruby – Lnáře 2:2 (2:0), Beneš 2 – Ludvík, vlastní. Řídil Boukalík. Balvani – Sousedovice B 5:1 (4:1), Svoboda 2, Sýkora, Tesař, J. Bernad – Roučka. Rozhodoval Zábranský. Volno měl Mnichov.

DUDÁK III. TŘÍDA B – 6. KOLO

Pražák – Cehnice B 5:1 (1:0), Tlapa 3, T. Vlček, Z. Vlček – Bláha. Pískal Šedivý. Drahonice – Předslavice 4:1 (2:0), Pavlík 2, Faktor, Brůžek – Suchan. Řídil Rothschedl. Štěkeň B – Volyně B 1:3 (0:2), Havránek – Neumitka, Pasler, F. Gašpar. Rozhodčí Maroušek. Číčenice – Chelčice B 4:3 (2:1), Šimek 3, Vítovec (p.) – Jaroslav Jakš 3. Sudí Pašek.

8. Předslavice 5 0 1 4 4:17 1

Dudák 35 plus – 3. kolo: Katovice – Junior Strakonice 4:3 (2:1), Veits, Šedivý, Vanda, K. Malý – Mára, Virostek, Slabý (p.). Čkyně – Nalžovské Hory odloženo. Strunkovice nad Blanicí – Dražejov 5:0 (2:0), Krump 2, Vlach, Suchý, Kovář. Bavorov – Čestice 9:2 (5:0), Bayer 3, Koutský, Dvořák, Trenda, Šafránek, Častoral, Funda – Chochol, Suchan. 4. kolo: Nalžovské Hory – Bavorov 0:8 (0:4), Kůs, Hamlík 2, Michalec, Trenda, Šafránek, Koutský. Junior Strakonice – Čestice 2:7 (0:2), Mára, Šíp – Maršala 4, Jehlík, Franta, Suchan. Katovice – Strunkovice nad Blanicí 2:1, více nehlášeno. Dražejov – Čkyně 1:3 (1:3), Chocholatý – Vojtíšek, Eigner, M. Kuneš.

8. Nalž. Hory 3 0 0 3 3:30 0

MANE OP žáků – 5. kolo: Volyně/Čestice – Štěkeň 5:0 (3:0), Bártík, Krejčí 2, Grabmüller. Chelčice – Žichovice 1:0 (0:0), Mašek. Bělčice – Doubravice/Sedlice 6:1 (4:1), Eisman 3, Švejdová 2, Holub – Jelen. Osek – Dražejov 0:4 (0:3), Bečvář, Široký, Kruml, Irdza.

8. Osek 4 0 0 4 2:21 0

MANE OP mladších žáků – 5. kolo: Sousedovice – Volenice 2:3 (1:2), Tomášek, Pacák – Krotkovský 2, Duraj. Volyně/Čestice – Dražejov 0:4 (0:3), Beran 2, Český, Špiroch. Střelské Hoštice/Katovice – Doubravice/Sedlice 6:1 (4:0), Harazin 2, Kubeš, Havelec, Koudelka, Zídek – Strnad.

7. Sousedovice 5 0 0 5 7:26 0

Protom OP starších přípravek – 6. kolo: Junior Strakonice – Sedlice/Doubravice 7:4 (4:2), Sokol, Straka 2, Dejmek, Kloud, Reindl – Zuklín 2, Klíma, Šlapák. Štěkeň – Sousedovice/Čestice 2:9 (1:2), Kuneš 2 – Grabmüller, Vítovec 3, Rajchot 2, Špaček. Bělčice – Chelčice 6:2 (4:0), Hlaváček 4, Šlehubr, Švejda – Koc 2. Dražejov – Vodňany 13:2 (5:0), T. Pelc 9, M. Sokol, Fiche 2 – Charvát 2. Lnáře – Bavorov 0:14 (0:10), Kojan, Ausberger 4, V. Funda 3, Brejník, Malec, Faktor. Blatná A – Střelské Hoštice/Katovice 5:7 (3:1), Řanda, Hůrka 2, Kostohryzová – A. Pivnička, Zimanzl 2, J. Pivnička, Vanda, Slamka. Blatná B – Volyně 4:4 (1:2), Čížek, Eliáš, Šimeček, Říha – D. Pikolon 2, Vávra, Novotný. Penalty pro Blatnou.

14. Vodňany 4 0 0 4 7:60 0

Prima OP mladších přípravek – 6. kolo: Katovice – Junior Strakonice B 4:15 (1:7), Kopp, Požárek, Kabele, Kohout – Martínek, Švejnoha, Volf 3, Petrášek 2, Kysil, Horejš, Kostka, Peleška. Dražejov – Vodňany 11:7 (11:7), Filip 3, Nováček, Vokroj, L. Sokol 2, P. Wiedeman, Štván – Klucký, Kareš 3, Pekárek. Čestice – Volyně 0:7 (0:4), Bačová 4, Bedlivý 3. Lnáře – Osek 4:6 (2:1), P. Masák 2, Voříšek, Majer – Demetr 3, Benedikt, Stieber, Kloud. Blatná A – Poříčí 15:2 (3:0), Choura 6, Kubát 4, Matějka 2, Hucek, Jiřinec, Švec – Mirvald, Rouče. Volenice – Chelčice 9:6 (3:1), Bártík 7, Švec, Beneš – Novák 3, O. Tlapa, Dvořák, Sosna. Blatná B – Blatná C 1:14 (1:7), O. Bulka – Vršťala 11, Šilhan, Tůma, Vohryzka.

1. Blatná A 7 7 0 0 108:2 21
2. Dražejov 7 6 0 1 67:37 18
3. Junior Str. B 7 5 0 2 109:33 15
4. Katovice 7 5 0 2 89:34 15
5. Volenice 7 5 0 2 79:34 15
6. Osek 7 5 0 2 47:41 15
7. Blatná C 7 4 0 3 46:53 13
8. Lnáře 7 3 0 4 55:64 9