V 5. kole v sobotu 9. září podlehli v Týně nad Vltavou 1:2 (0:0). V tabulce jsou tak po čtyřech odehraných zápasech čtvrtí se sedmi body.

Úvod byl opatrný, první velkou šanci měli domácí v 17. minutě, ale brankář Vít Reiser předvedl skvělý reflex. A při další šanci soupeře se opět blýskl strakonický gólman. Na druhé straně po půlhodině hry vychytal Zušťáka brankář. Chvíli poté znovu musel předvést své umění Reiser po střele zblízka a z dálky.

Skóre se měnilo krátce po změně stran. Ve 49. minutě se centr dostal ke kanonýrovi Zušťákovi, který prokázal své kvality – 0:1. Soupeř srovnal v 64. minutě, po nepřehledné situaci ve vápně zakončil přesně Vařil. A hned o dvě minuty později Týn nad Vltavou dokonal obrat, i když s výraznou pomocí hostů – vlastní gól si nešťastně vstřelil Gondek.