DUDÁK OKRESNÍ PŘEBOR – 3. KOLO

Radošovice – Doubravice 0:2 (0:0). V souboji nováčků si vedli lépe hosté, kteří rozhodli góly ze 60. a 79. minuty a potřetí v řadě získali tři body. Jsou tak v čele tabulky. Branky Pašava, Navrátil. Pískal Hodánek.

Lom – Dražejov 2:4 (0:2). První půli ovládli hosté, podařilo se jim vstřelit brzy gól a domácí prakticky k ničemu nepustili. Ještě navíc zvýšili a zdálo se být rozhodnuto. Ve druhém poločase Lom snížil, soupeř však znovu odskočil. Dvanáct minut před koncem domácí ještě vykřesali jiskřičku naděje snížením na 2:3, ale dvě dobré šance pak nevyužili a naopak Dražejov v poslední minutě pečetil svoje vítězství. Branky L. Mišiak, O. Nový – Bračok 3, Sládek. Rozhodčí Hornát.

Střelské Hoštice – Poříčí 2:0 (1:0). Sousedské derby ovládli domácí a rivalovi tak uštědřili první porážku v sezoně. Před 130 diváky se poprvé radovali ve 31. minutě a vítězství pečetili v 70. minutě. Branky Květoň, Kokrda. Řídil Bernas.

Cehnice – Vodňany B 3:1 (3:0). Cehničtí rozhodli o výhře už v první půli, když do vedení je poslal hostující Staněk vlastním gólem. Další domácí přidali ve 37. a 45. minutě. Vodňanští už v závěru zápasu výsledek jenom korigovali. Branky Krejsa 2, vlastní – Krejčí. Rozhodoval Hoch.

Čestice – Katovice B 0:6 (0:2). Utkání se odvíjelo v jednoznačné režii hostujícího týmu, který jasně domácí přehrál. Branky Kálal, Křivanec, Matějka 2. Sudí K. Raba.

Malenice – Civa Trans Rovná 6:1 (3:0). Domácí začali dobře a ve 12. minutě již vedli o dva góly. Do poločasu přidali třetí a zápas v klidu dovedli do vítězného konce. Hosté se snažili a za stavu 6:0 zaznamenali čestnou trefu. Branky Brabec 4, Jůzek 2 – Hájek (p.). Řídil Krejčík.

Blatná B – Bavorov 5:2 (2:1). Hosty poslal už v 8. minutě do vedení kanonýr Calta, ale domácí do přestávky otočili a po obrátce přidali další dva góly. Bavorov snížil v závěru, poslední slovo měla Blatná. Branky Soukup, Sedláček, Šilhavý, Merašický, Cvach – Calta, Jaroš. Pískal Zábranský.

DUDÁK III. TŘÍDA A – 2. KOLO

Hoslovice – Kladruby 2:2 (1:1), Pavel Mikeš, Rod – Bálek 2. Rozhodčí Poklop. Mnichov – Balvani 3:2 (2:1), Vojík, Matašovský, Černý – Pašek, Samec. Rozhodoval Káník. Pracejovice – Sousedovice B 3:1 (1:1), Uhlík 2, Kuberna – Pavel Masák. Pískal Šindelář. Volno měly Lnáře.

DUDÁK III. TŘÍDA B – 2. KOLO

Cehnice B – Štěkeň B 0:3 (0:1), Prokeš 2, Havel. Řídil Homola. Pražák – Předslavice 4:2 (3:0), Tlapa, R. Vlček 2 – Řezník, vlastní. Sudí Maroušek. Chelčice B – Volyně B 2:1 (1:0), Bakula, Křenek – Švarc. Rozhodoval Bernas. Číčenice – Drahonice 3:1 (2:1), Šimek, Janda, Pečený – Pavlík. Pískal Šedivý.

Protom OP starších přípravek – 2. kolo: Chelčice – Bavorov 5:6 (3:1), Novák, Pícha 2, Koc – Kojan 4, V. Funda. Na penalty vyhrál Bavorov. Dražejov – Sedlice/Doubravice 5:6 (3:1), Pelc 5 – Baloušek 3, Klíma 2, Vrba. Lnáře – Junior Strakonice 0:13 (0:5), Kloud 4, Dejmek 3, Petrášek, Reindl 2, Peleška, Mrkvička. Vodňany – Volyně odloženo. Blatná A – Sousedovice/Čestice 16:2 (11:0), Outlý 5, Hovorka 4, Kostohryzová 3, Řanda 2, Hůrka, Krátký – Šimek, Duběda. Blatná B – Štěkeň odloženo. Bělčice – Střelské Hoštice /Katovice se hraje v úterý 30. srpna.

Prima OP mladších přípravek – 2. kolo: Chelčice – Osek 6:8 (2:6), Tlapa 3, Novák 2, Sosna – Florián, Pešek 2, Beneš, Benedikt, Pošta, Hanuš. Čestice – Blatná B 3:6 (0:1), Székely, Voldřich, Hampejs – Koman 4, Kostohryz, O. Bulka. Katovice – Blatná C 21:0 (12:0), Kabele 4, Prokop, Buchta 3, Kubelák, Kohout, Zídek, Vondrášek 2, Požárek, Rejšek, Kopp. Dražejov – Poříčí 14:1 (9:1), Nováček 5, Sokol 4, Škvára 3, Kubíček, Kunšta – Sekáč. Lnáře – Blatná A 4:22, Masák 3, Matějka – Vacek, Jiřinec 4, Šafařík, Kubát, Matějka, Choura 3, Červenka 2. Vodňany – Volyně odloženo. Volenice – Junior Strakonice B 1:10 (0:0), Bártík – Kostka 3, Švejnoha, Volf 2, Hůzl, Zeman, Šefčík.