Katovická ofenziva řádila, v generálce dala šest gólů

Katovice - I poslední čtvrtý přípravný zápas fotbalistů Katovic nabídl gólové hody. Sedm desítek diváků vidělo v sobotu 5. srpna celkem devětkrát míč v síti.

8.8.2017

Katovice v generálce porazily doma Bernartice 6:3.Foto: Jan Škrle

Tým kolem trenéra Romana Malého v generálce na start krajského přeboru doma rozstřílel Bernartice, mužstvo z I. A třídy, rozdílem třídy 6:3 (4:0). Připsal si tak druhou výhru po předchozí kanonádě 9:0 nad exdivizní Sušicí.

Zápas se od začátku odehrával plně v režii Katovických, kteří vedli už 6:0. Pak v horkém počasí přece jen koncentrace polevila a hosté korigovali. „Úvodní hodinu utkání, do stavu 6:0, jsme hráli výborně. Soupeř nám nestačil v ničem. Ale poté jsme hodně polevili a dostali tři laciné góly,“ popsal Roman Malý.

Dvě třetiny duelu tedy hodnotil kladně, zbylou třetinu nehodnotil. „Vím, že v mistrovských zápasech se nám to nestane,“ zdůraznil.

V sobotu vstoupí Katovičtí do sezony, své třetí v řadě v nejvyšší krajské soutěži. Na úvod zajíždějí na hřiště do Olešníku.

Sestava: Provazník – Váchal, Hajdušek, Schánělec, L. Blatský – Miklas, Cibulka, Kagui, Repa – Zoubek, Hromíř. Střídal Matas.

8.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Policie - ilustrační snímek

Mladý řidič při nehodě vypadl z auta, později zemřel

Motor ve Strakonicích udolal Plzeň.

Motor má cenný plzeňský extraligový skalp

Strakoničtí prohráli s Pískem o třídu

Strakonice – I druhý přípravný zápas strakoničtí hokejisté prohráli. V pondělí 21. srpna podlehli venku druholigovému Písku rozdílem třídy 1:6 (0:1, 1:2, 0:3).

Ve středu bude rozehrán fotbalový Český pohár

Strakonicko – Čtyřmi zápasy bude ve středu 23. srpna rozehrán Otavský zlatý Český pohár.

OBRAZEM: Jiří Máška na Hluboké

Strakonice, Hluboká - Na začátku srpna byla zahájena výstava Jiřího Mášky a jeho přítele sochaře Tomáše Havlíka na Hluboké. Přesto, že byla vysoká teplota, přišlo kolem osmdesáti lidí, kteří se skvěle bavili.