Blatenské hráčky vstoupily do sezony venkovním duelem s Mořinou a vyhrály 4:1, když o zisku tří bodů rozhodly hned v prvním poločase, kdy vstřelily tři góly.

Hrálo se na mokrém hřišti, což ztěžovalo kombinaci. Hostující tým se ujal vedení hned v 5. minutě po trefě Velíškové. V 18. minutě zvýšila Vajsová, která se znovu prosadila sedm minut poté. Na 4:0 zvyšovala v 66. minutě Honnerová, domácí družstvo snížilo v 70. minutě z pokutového kopu.

„Vstup do sezony je vždycky těžký, tak doufáme, že se rozehrajeme k výkonům jako v minulé sezoně," prohlásil trenér Jan Klásek.

Sestava: Valíčková – Kozáková (85. Chárová), Velíšková, Tvrdá, Swietoňová – Honnerová, Račáková, Štychová, Šebková – Klásková (75. Tomanová), Vajsová.