Osmé kolo fotbalové divize přineslo výhru Písku v Jankově, kde dvakrát skóroval Zušťák. Sedm branek padlo na derby v Třeboni.

TŘEBOŇ – PRACHATICE 4:3 (3:1) – První střela v utkání, jejímž autorem byl Dedaj, skončila už v 7.minutě v prachatické síti. Hosty to ale vůbec neotřáslo, naopak. Mezi 12. a 20. minutou měli tři šance, Kováčík a dvakrát Košík však stříleli těsně vedle. Po necelé půlhodině hry ale zvýšil Vohák po další chybě hostující obrany na 2:0. Prachatičtí nadále produkovali pohledný fotbal, Košík v další šanci opět neuspěl, ale zato Frnoch poprvé v utkání trefil třeboňskou branku a snížil. Pět minut před přestávkou mohl vyrovnat Kováčík, ale nedal a vzápětí se na druhé straně nádherně uvolnil Zvěřina a zvýšil na 3:1. Deset minut po pauze potvrdil Hačka vynikající třeboňskou produktivitu a přidal další gól. Potom však přišel penaltový faul třeboňského Slámy na Toncara a Nitrianský nedal Skálovi šanci. Třebonští si stále nepřipouštěli žádné komplikace, ale Prachatičtí utkání nevzdali a odměnou jim za to byl v 77. minutě gól z kopačky Matouška. V závěrečných minutách již domácí těsné vítězství uhájili.

Branky: 7. Dedaj, 27.Vohák, 41. Zvěřina, 55. Hačka – 31.Frnoch, 61.Nitrianský, 77.Matoušek. ŽK: 4:3 (Vohák, Malý, P. Novotný, Pintér – Toncar, Koršala, Janoušek). Rozhodčí Stumpf. Přihlíželo 250 diváků.

Třeboň: Skála – Sláma,Tůma, Malý, Procházka – P. Novotný (46. Pintér), Brozman, Vohák, Dedaj ( 64. Kupec) – Hačka (75. R. Novotný), Zvěřina.
Prachatice: Rusina – Bednár, Koršala, Babka ( 57. Matoušek), Nitrianský – Šicner, Češka, Frnoch, Toncar – Košík ( 46. Slípka), Kováčik ( 66.Janoušek ).

JANKOV – PÍSEK 2:3 (1:2) – První šanci utkání měl v 7.minutě Holba, z pravé strany vystřelil vedle tyče. Oboustranně se hrál pohledný fotbal, v 15. minutě hostující obrana zaváhala s odkopem, míč se dostal k P.Maxovi a ten hostujícímu brankáři Kučerovi nedal šanci. Hned tři minuty na to propadla pravá strana domácí obrany a na centr reagoval pohotově Zušťák, který zblízka umístil míč vedle brankáře. Ve 25. min po centru z pravé strany domácí obrana napoprvé odvrátila, ale vrácený přizvednutý míč s chutí hrající Zušťák bez asistence obou domácích stoperů umístil hlavou přesně k levé tyči. Domácím utkání nezabalili a ve 34. min. nedal v dobré pozici Maršán a ve 43. měl vyloženou šanci Janoušek, který nezužitkoval přesný centr M.Pulce a z voleje nikým neatakován trefil vedle. Po vyloučení hostujícího Kaňáka v 76. min. domácí ještě zkusili utkání dotáhnout alespoň na remízu, ale gól dal Holba až v 90. min. A na vyrovnání už nezbyl čas.

Branky: 15. P.Maxa, 90.Holba – 18. a 25. Zušták, 76. Malý. ŽK 2:3, ČK 2:1 (58.Kursa, 80. Janoušek – 76. Kaňák), diváků 210, řídil Pavelka.

Jankov: Hrubý – Bláha, Kursa, Řezníček, Janoušek (73. Štěcha) - Holba, Maršán, P.Maxa (89. P.Pulec), M.Pulec - P.Stejskal, V.Maxa (Novotný). Písek: Kučera – Pastyrik, Kosobud, Šácha, Legdan (85.Pšenička) - Kokštein, Červenka, Kostka, Malý, Zušťák (90.Hegenbart), Kaňák.

STRAKONICE – ŽIŽKOV B 0:1 (0:0) – První poločas byl vcelku vyrovnaný, hosté nastřelili břevno Trutnovským ve 13. min. V 19.min. domácí nastřelili P.Dolejšem tyč, vše se rozhodlo ve druhém poločase, kdy v 58.min. unikl domácím obráncům Tomáš a vedle bezmocného Charváta rozhodl o výsledku. Domácí vrhli vše na útok a hosté tak mohli z protiútoků trestat, ale jejich koncovka byla žalostná.

Branka: 58. P.Tomáš, Rozhodčí Kubec, 215 diváků, ŽK 2:4, rohy 6:3, střely 3:5, střely mimo 4:6, fauly 22:21, ofsajdy 2:5.

Strakonice: Charvát – Hajdušek (78. Adam), Svoboda, Cibulka, Petr –Zach, P.Káník, Benedikt, p:dolejš – Chvosta (46.Hovorka), R. Dolejš (62. M. Káník).