Dražejov – Cehnice 2:0 (0:0). I ve výrazně oslabené sestavě a v deseti hráčích dokázali domácí bojovností urvat první tři body. Branky Holeček 2. Rozhodčí Poklop.

Sedlice B – Blatná B 1:1 (1:1). Zasloužená remíza. Hosté vedli, domácí vyrovnali ve 42. minutě. Branky Čabrádek – J. Bulka. Pískal Anšlág.

Katovice B – Čestice 5:0 (2:0). Katovičtí měli před 170 diváky zápas zcela ve své moci, hosté jejich branku neohrozili. Branky L. Blatský 2 (1 z p.), Remeš, Kálal, Chvosta. Řídil Maroušek.

Vodňany B – Civa Trans Rovná 7:1 (4:1). Hrálo se pohledné utkání, ve kterém byli domácí fotbalovější a zápas se hrál v jejich režii. Branky T. Dvořák 4, Ferbr, Vítovec, Volmut – Hájek. Rozhodoval Rynda.

Střelské Hoštice – Lnáře 4:0 (4:0). O své výhře Hoštičtí rozhodli už v první dvacetiminutovce, kdy vstřelili tři góly. Po obrátce měli brankové příležitosti také hosté, domácí ale podržel gólman. Branky J. Boukal 2, Kopecký, Červený. Sudí Richtr.

Kladruby – Malenice 2:2 (2:1). Hosté hráli celý zápas o deseti a dvakrát dotáhli náskok soupeře. Duel skončil zaslouženou remízou. Branky Biněda, Kadlec – Brabec, Jůzek. Pískal Hodánek.

Bavorov – Lom 0:1 (0:0). Domácí měli sice mírnou převahu, ale nedokázali vstřelit gól do sítě soupeře, jen do vlastní ve 46. minutě. Branka vlastní. Řídil Raba.