Cehnice – Sedlice B 1:2 (0:1). Sedličtí byli efektivní v koncovce. Domácí se dostávali do zakončení hodně obtížně a využili jen jednu příležitost. Branky Duba – Forman 2. Rozhodčí Hodánek ml.

Dražejov – Katovice B 1:1 (1:0), podrobnosti nehlášeny.

Blatná B – Vodňany B 0:2 (0:0). Hrálo se vyrovnané utkání, kterému by vzhledem k průběhu spíše slušela remíza. Blatenští své šance nedokázali využít a soupeř dvakrát udeřil. Branky Machnyk, Varyš. Řídil Zábranský.

Čestice – Střelské Hoštice 2:0 (0:0). Domácí byli po celý zápas lepším týmem, ale gólově se nedokázali v prvním poločase prosadit, i když měli výhodu penalty. Tu ale Komrska neproměnil. Ve druhé půli se Čestičtí už střelecky prosadili a dvěma góly rozhodli o zisku tří bodů. Branky Novák 2. Rozhodoval Hodánek.

Civa Trans Rovná – Kladruby 4:0 (2:0). Souboj o „šest" bodů vyzněl pro domácí. Brzy se ujali vedení a další gól přidali po přímém kopu. Ve druhém poločase se Rovná dostávala častěji do šancí a přidala ještě další dvě trefy. Skvělým výkonem přispěl k výhře zkušený Poštolka, který vychytal nulu. Branky Kováč, Hulač, Čermák, Hájek. Sudí Poklop.

Lnáře – Bavorov 1:3 (1:1). První poločas byl vyrovnaný, druhý vyzněl jasně pro hosty. Lnářským chybí fyzická kondice a trápí je nemohoucnost ve střílení gólů. Branky Michálek – M. Sluka, Calta, D. Řezáč. Rozhodčí Šedivý.

Malenice – Lom 1:0 (1:0). Maleničtí měli mírnou převahu, ale střelecky se jim vůbec nedařilo. Hosty podržel skvěle chytající gólman, takže o výsledku nakonec rozhodl už gól ze 4. minuty. Branku dal Kotous. Řídil K. Raba.

Okresní přebory mládeže

Protom OP starších přípravek A – 2. kolo: Chelčice – Dražejov 2:6 (1:2), M. Tlapa, Sosna – Želízková 4, Weidemann, Šebesta. Katovice – Sedlice/Doubravice 12:2 (6:0), Kuncl, Hejtmánek 4, Bártík 3, Kabele – Soukup, Kohout. Strakonice B – Blatná A 6:1 (4:0), Bambásek 4, Němejc, Straka – Žižka. Volno měla Blatná B.

7. Sedlice/Doub. 1 0 0 1 2:12 0

Protom OP starších přípravek B – 2. kolo: Osek – Střelské Hoštice/Sousedovice 3:0 (1:0), V. Mrkvička, Zdeněk, Sládek. Volenice – Bavorov 3:3 (2:2), Jungwirt, Procházka, Krotkovský – V. Funda 3. Na penalty vyhrál Bavorov. Volyně – Štěkeň 10:0 (6:0), Peterka 3, J. Chvosta, Bílý 2, Hájek, S. Pikolon, Drgoňa. Volno měly Vodňany.

7. Štěkeň 1 0 0 1 0:10 0

Prima OP mladších přípravek – 2. kolo: Štěkeň – Dražejov 6:5 (3:1), Kuneš 4, Macků, Hrdina – Kloud, Vaněček 2, Fiche. Střelské Hoštice/Sousedovice – Volyně 7:12 (2:6), J. Pivnička 4, P. Švarc 2, A. Pivnička – S. Pikolon 5, D. Pikolon 2, Vávra, Chochol, Pacák, Punčochář, J. Chvosta. Blatná A – Chelčice 17:5 (8:2), Outlý 7, Krátký 6, Hovorka 2, Hůrka, Novotný – Sosna 3, Brož 2. Volno měla Sedlice/Doubravice.

7. Chelčice 1 0 0 1 5:17 0

Prima OP mladších přípravek B – 2. kolo: Volenice – Bělčice 4:7, Krotkovský 4 – Vrbský 5, Hlaváček, Kreuz. Vodňany – Katovice 5:11 (5:2), více nehlášeno. Strakonice B – Blatná B 1:14 (0:9), Kostka – Vaněček 5, Čížek 3, Fejtl, vlastní 2, Fišer, Brynda.

1. Blatná B 1 1 0 0 14:1 3
2. Katovice 1 1 0 0 11:5 3
3. Bělčice 1 1 0 0 7:4 3
4. Volenice 1 0 0 1 4:7 0
5. Vodňany 1 0 0 1 5:11 0
6. Strakonice B 1 0 0 1 1:14 0